Przygotowaliśmy się


Spełniaj z nami swoje marzeniaSzeroki wybór produktów i usług


Primo Finanse

Wszystko w jednym miejscu

Kredyty samochodowe Zobacz szczegóły

W naszej ofercie kredyty na oświadczenie, zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Produkty, gdzie nie wymagamy Auto Casco, gdzie nie musisz fatygować małżonka i nie wpisujemy Banku do dowodu rejestracyjnego. A może chcesz przyjechać raz - zobaczyć samochód i kilka minut po podpisaniu umowy nim wyjechać - damy radę! Problemy z BIK? Znajdziemy też coś dla Ciebie.

Pożyczka leasingowa Szybki produkt dla Firm z uproszczoną procedurą

Uproszczone procedury dla firm, od początku jesteś właścicielem pojazdu, zalety kredytu połączone z korzyściami podatkowymi. Co zyskujesz - amortyzację pojazdu w 30 lub 60 miesięcy, odliczasz odsetki z finansowania, odliczasz VAT jednorazowo od całej faktury.

Leasing finansowy jak i operacyjny

Uproszczone procedury, długość leasingu - nawet do 12 lat wraz z wiekiem finansowanego pojazdu. Wiele aspektów i możliwości podczas spłaty.

Nowe samochody z rabatem Tysiące aut ze stoku oraz możliwość zamówienia samochodu pod siebie z rabatem flotowym.

Sprawdź naszą ofertę nowych samochodów, prosto od dealera z dużym upustem. Kilka tysięcy dostępnych modeli, rabaty sięgające nawet 30%. Samochód odbierzesz u autoryzowanego dealera.

Ubezpieczenia Nie musisz już szukać polisy

Do Twojego kredytu lub leasingu zaproponujemy Ci polisę Auto Casco. Oczywiście jeśli będzie wymagana. Dobierzemy odpowiedni wariant do Twoich potrzeb.

Pożyczka bez BIK Życie różnie może się potoczyć

Dla Klientów z nieco słabszą historią kredytową posiadamy produkty w formie pożyczki. Zapytaj doradcę o szczegóły.
Wyślij nr telefonu, a my skontaktujemy się zgodnie z Twoją prośbą.