Kredyt samochodowy na oświadczenie

Finansowanie z niskim oprocentowaniem i możliwością wcześniejszej spłaty.Kredyt samochodowy na zakup wymarzonego auta.

Finansowanie dla firm i osób fizycznych.

Kredyt samochodowy to produkt, który mamy w ofercie od 2006 roku. Kredyt samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zainwestować w nowy lub używany samochód, ale nie dysponują wystarczającą ilością gotówki. Jest to szybki i prosty proces bez zbędnych formalności.

Finansujemy samochody nowe jak i 20-letnie. W ofercie posiadamy kredyty samochodowe na oświadczenie zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm z atrakcyjnym niskim oprocentowaniem.

Wniosek o kredyt samochodowy złożysz bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka minut rozmowy, a samą umowę kredytową możesz podpisać zdalnie.

Ludzie kupują auto w kredycie samochodowym

Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń i bez banku w dowodzie rejestracyjnym


Szybkie i uproszczone procedury, wniosek bez wychodzenia z domu oraz niskie oprocentowanie to tylko część zalet.Kredyt samochodowy z niską ratą

Dobieramy finansowanie dopasowane do potrzeb Klienta. Pieniądze przelewamy do sprzedawcy przed rejestracją. Podpisujesz umowę i odbierasz samochód, na rejestrację masz nawet 60 dni.

Szukasz auta i chcesz je kupić od razu. Szybki kredyt gotówkowy Autogotówka, który zawierasz i podpisujesz zdalnie. Kredyt na zakup auta bez zabezpieczeń, na dowolny pojazd bez względu na rocznik. Pieniądze będziesz miał na koncie nawet tego samego dnia.

W naszej ofercie posiadamy kredyty samochodowe, kredyty online, gotówkę na zakup pojazdu oraz kredyty bez zabezpieczeń.

Samochód będziesz mógł odebrać zaraz po podpisaniu umowy kredytowej.

Ile trwają formalności?

Wystarczy kilka minut rozmowy

Całą resztą zajmiemy się za Ciebie

Korzystny kredyt na samochód.


Zakup auta w kredycie ma wiele zalet takich jak długi okres kredytowania, niskie oprocentowanie, brak zabezpieczeń jak również stanowi koszt uzyskania przychodu dla Twojej firmy. Poniżej wyszczególniliśmy więcej zalet pożyczki na samochód.Szeroki wybór pojazdów

Szeroki wybór pojazdów to jeden z atutów kredytu samochodowego, który pozwala na zakup dowolnego modelu samochodu, motocykla czy quada. Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru pojazdu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i preferencjom, bez względu na to, czy poszukują auta osobowego, terenowego czy sportowego.

Kredyt na auta nowe, pożyczka na samochód używany czy kredyt samochdowy na dowolny samochód dla firmy ? Nie ma sprawy!

Możliwe jest finansowanie również bardzo starych pojazdów nawet starszych niż 20 lat. Oznacza to, że klienci zainteresowani zakupem klasycznego samochodu czy zabytku nie muszą martwić się o konieczność dysponowania całkowitą kwotą na zakup, a jednocześnie, korzystając z kredytu na auto, zyskują możliwość spłacenia pożyczki samochodowej w dogodnych dla siebie ratach.

Finansujemy wiele typów samochodów, pojazdów i maszyn w kredycie samochodowym i pożyczce, także samochody dostawcze i ciężarowe, motocykle, quady, łodzie, autobusy, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy oraz samochodoy specjalistyczne.

Nowoczesny kredyt na auto

Nowoczesny kredyt na auto to innowacyjna oferta finansowa skierowana do klientów zainteresowanych zakupem samochodu. Ten rodzaj kredytu wyróżnia się spośród innych ofert na rynku dzięki swojej elastyczności i wygodzie.

Nowoczesny kredyt samochodowy oferuje szybką i prostą procedurę aplikacji online, która pozwala na uzyskanie odpowiedzi w szybkim czasie. Klienci mogą wnioskować o kredyt na dowolny model samochodu, niezależnie od wieku i marki pojazdu, co czyni ten kredyt szczególnie atrakcyjnym dla osób poszukujących używanego samochodu.

Auto na raty bez dokumentów finansowych, kredyt samochodowy bez zaświadczeń, raty na oświadczenie, kredyt na auto bez zdolności ? Dzięki szerokiej ofercie możemy zaproponować finansownie w Banku, który łagodniej ocenia zdolność i historię kredytową.

Atrakcyjna niska rata

Atrakcyjna niska rata, niskie oprocentowanie pożyczki na auto oraz długie okresy kredytowania pozwolą Ci dobrać ratę do Twoich potrzeb. Szukasz korzystnej oferty pożyczki na auto? Oto coś, co może Cię zainteresować!

Nasza firma oferuje atrakcyjne warunki finansowania zakupu samochodu, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Jako nasz klient możesz liczyć na bardzo niskie oprocentowanie pożyczki, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy na całkowitym koszcie kredytu.

Wysokość raty też nie będzie Cię przytłaczać - proponujemy bardzo korzystne warunki spłaty, w tym możliwość wyboru miesięcznej raty o wysokości dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Nasza oferta pożyczki na auto jest dostępna dla każdego, bez względu na to, czy kupujesz nowy czy używany samochód.

Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć jak najdłuższy okres spłaty pożyczki na auto, to również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasza oferta obejmuje kredyty samochodowe z okresem spłaty nawet do 120 miesięcy, co oznacza, że możesz rozłożyć spłatę na bardzo długi czas i cieszyć się niskimi miesięcznymi ratami. Długi okres kredytowania to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć maksymalną elastyczność w spłacie swojego kredytu, ale jednocześnie chcą mieć pewność, że ich rata nie będzie zbyt wysoka. Nasze kredyty samochodowe są tak skonstruowane, aby spełnić potrzeby każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych preferencji i potrzeb finansowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach pożyczek na auto. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Szybkie i uproszczone procedury

Szybkie decyzje kredytowe i uproszczone procedury to istotne kwestie, które wpływają na popularność ofert kredytowych dla firm i osób prywatnych. Wielu klientów oczekuje, że cały proces uzyskania kredytu będzie przebiegał szybko i bez zbędnych formalności.

Nasza oferta kredytów samochodowych dla firm i osób prywatnych zapewnia szybkie decyzje kredytowe i uproszczone procedury. Umożliwiamy łatwe składanie wniosków online, a decyzja kredytowa zapada w krótkim czasie. W niektórych przypadkach nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń, co pozwala na uzyskanie kredytu w jeszcze krótszym czasie. Dodatkowo, nasz proces wnioskowania zawiera podpis zdalny, co upraszcza i przyspiesza cały proces. Zaufaj nam i ciesz się nowym samochodem już wkrótce.

Czy mogę odliczyć ratę w kredycie samochodowym? Koszt zakupu auta będzie kosztem firmy?

Korzystając z kredytu samochodowego jako firma, możesz cieszyć się pewnymi korzyściami podatkowymi, które przyczynią się do obniżenia kosztów związanych z zakupem i eksploatacją samochodu. Po pierwsze, odsetki od kredytu samochodowego, które Twoja firma płaci w ramach spłaty pożyczki, amortyzacja pojazdu, VAT od faktury, koszty eksploatacyjne takie jak koszty ubezpieczeń, prowizje, koszt zakupu paliwa.

Odsetki od kredytu samochodowego to koszt, jaki ponosi się podczas spłacania pożyczki na samochód. Oprocentowanie kredytu wpływa na wysokość miesięcznych rat, a jednocześnie stanowi koszt uzyskania przychodu, który może zostać odliczony od podatku dochodowego.

Amortyzacja to proces stopniowego umniejszania wartości samochodu na skutek jego zużycia. W przypadku kredytu samochodowego, koszt amortyzacji może być odliczany od podatku dochodowego jako koszt uzyskania przychodu. Wysokość amortyzacji zależy od wartości samochodu, jego wieku oraz czasu, przez jaki będzie używany.

Odliczenie VAT związane z kredytem samochodowym dotyczy samej faktury zakupu pojzadu jak i kosztów eksploatacyjnych, takich jak paliwo, ubezpieczenie czy serwisowanie samochodu. Część VAT związana z tymi kosztami może być odliczona od podatku VAT, co przyczynia się do obniżenia kosztów działalności.

Koszty eksploatacyjne to wszystkie wydatki związane z użytkowaniem samochodu, takie jak paliwo, ubezpieczenie, przeglądy czy naprawy. Te koszty nie są zwykle związane z pożyczką na samochód, ale są ważnym elementem całkowitych kosztów posiadania i eksploatacji samochodu.

Podpisz umowę kredytową, a my zrobimy przelew i od razu będziesz mógł odebrać samochód - bez ustanawiania zabezpieczeń.

Kredyt samochodowy bez ustanawiania zabezpieczeń to jedna z form finansowania zakupu pojazdu, która staje się coraz bardziej popularna wśród instytucji finansowych. Taka oferta ma na celu przyspieszenie procesu uzyskania pożyczki i umożliwienie szybszego zakupu samochodu.

Podpisanie umowy kredytowej umożliwia uzyskanie pożyczki na zakup samochodu. Po podpisaniu umowy, instytucja finansowa dokonuje przelewu na konto sprzedawcy, co umożliwia odbiór samochodu od razu po zakupie. W przypadku takiego rozwiązania, instytucja finansowa nie wymaga ustanawiania zabezpieczeń, takich jak wpisanie banku do dowodu rejestracyjnego, polisy Auto Casco, weksla in blanco, co skraca czas uzyskania pożyczki.

Brak banku w dowodzie rejestracyjnym, brak zgody współmałżonka czy brak polisy Auto Casco to duże udogodnienie dla Klienta - nie musi ubiegać się o zgodę banku na wypłatę odszkodowania, wnioskować o zgodę na montaż haka lub prosić o inne czynności.

.

Akceptujemy większość źródeł dochodów, możesz rónież oświadczyć.

Uproszczona procedura bez dokumentów finansowych to bardzo interesująca propozycja dla osób nie mających czasu kompletować dokumentacji księgowej lub czekać na wystawienie zaświadczenia o zarobkach przez pracodawcę.

Jeśli będziesz musiał udokumentować dochód - możemy przyjąć poniższe źródła zarobków:

Finansowanie aut z dochodami z umowy o pracę - osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę mogą ubiegać się o kredyt samochodowy i swoje dochody z pracy przedstawiać jako źródło spłaty pożyczki.

Kredyt samochodowy na dochody z zagranicy - osoby pracujące i uzyskujące dochody za granicą, mogą przedstawiać dochody z zagranicy jako źródło finansowania kredytu samochodowego.

Dochody z kontraktów - osoby pracujące na podstawie kontraktów, np. specjaliści, freelancerzy czy przedstawiciele handlowi, mogą przedstawić swoje dochody z kontraktów jako źródło spłaty pożyczki.

Dochody z umowy powołania, managerskich - osoby zatrudnione na podstawie umowy powołania lub umowy managerskiej mogą przedstawić swoje dochody z takiej formy zatrudnienia jako źródło finansowania kredytu samochodowego.

Auto kredyt na dochody z umówy zlecenie, umówy o dzieło - osoby pracujące na podstawie umów zleceń lub umów o dzieło mogą przedstawić swoje dochody z takiej formy zatrudnienia jako źródło spłaty pożyczki.

Raty na samochód z dochodami z rolnictwa - osoby prowadzące działalność rolniczą i uzyskujące dochody z tego tytułu, mogą przedstawić swoje dochody z rolnictwa jako źródło finansowania kredytu samochodowego.

Przez cały okres spłaty jesteśmy do dyzpozycji Klienta.

Jeśli podpisałeś umowę z nami, możesz liczyć na naszą pomoc w załatwieniu spraw związanych z obsługą kredytu takich jak ustalenie kwoty do wcześniejszej spłaty, skrócenia okresu kredytowania, aneksy, zmiany danych, pomocy w uzyskaniu zaświadczeń oraz we wszystkich innych sprawach.

Jako autoryzowany przedstawiciel udzielamy między innymi kredytów samochodowych i pożyczek na auto z Velo Bank (były GetinBank), Alior Leasing, InBank, Vehis, VB Leasing (była Idea Getin Leasing), BNP Paribas, Santander Consumer, SCFS, Santander Multirent, Autokapital znamy procedury i zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy

Sprawdź nasza ofertę

% Zaangażowania

% Doświadczenia

% PasjiWyślij nr telefonu, a my skontaktujemy się zgodnie z Twoją prośbą.